بازديد استاندار از پروژه شهر بين المللي گردشگري و سلامت پارس

بازديد استاندار فارس از پروژه  شهر بين المللي گردشگري و سلامت پارس :
اسماعیل تبادار در بازدید میدانی روز جمعه از پروژه بزرگ شهر بين المللي گردشگري و سلامت پارس ،  با بيان اينكه اين پروژه عظيم  می تواند در کنار ظرفیت ها و پتانسیل های فراوان استان فارس در تمامی حوزه ها ، نقش بسیار موثری بخصوص در حوزه گردشگری و جذب توریسم سلامت داشته باشد خواستار تسریع در روند عملیات اجرایی این پروژه بزرگ شد.
استاندار فارس گردشگری را یکی از حوزه های مهم و زمینه ساز در امر توسعه، کارآفرینی، اشتغال و رونق اقتصادی استان بر شمرد و از توریسم سلامت به عنوان یکی از مولفه های مهم و تاثیر گذار در امر گردشگری یاد کرد و گفت :فعالیت های زیربنایی و عمرانی و اجرای پروژه های درمانی و ایجاد فضاهای مناسب فرهنگی، ورزشی و گردشگری پیش بینی شده در طرح شهر سلامت از اولویت های اصلی استان است که می بایست به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد. وی تصریح کرد: تکمیل پروژه های شهر سلامت استان فارس جایگاه اقتصادی، بهداشتی و درمانی ، کار آفرینی استان را در کشور ارتقا خواهد داد که این امر نیازمند حمایت جدی مردم و مسولان استان از این پروژه بین المللی است.
وی به افزایش حضورگردشگران اروپایی در استان اشاره کرد و خواستار جذب بیشتر گردشگر از حوزه خلیج فارس نسبت به گذشته شد و از دستگاههای متولی امر گردشگری و بهداشت و درمان خواست تا شرایط مناسب و در خور و شان استان فارس را برای این گردشگران فراهم سازند.
تبادار شهربين المللي گردشگري و  سلامت پارس را در کنار ارائه خدمات مطلوب درمانی، محیطی آرام و دلپذیر برای توریست سلامت برشمرد که می تواند در کنار درمان جسمی، نشاط روحی و روانی بیمار را نیز تامین نماید.
استاندار فارس با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از کارآفرینان به عنوان جهادگر یاد کرده اند حمایت همه جانبه مدیریت ارشد و همه مدیران دستگاههای اجرایی استان فارس را از کارآفرینان و جهادگران عرصه تولید، اشتغال و رونق اقتصادی اعلام نمود. وی خطاب به مدیریت مجموعه شهر سلامت شیراز گفت: تا زمانیکه که این پروژه بزرگ به سرمنزل مقصود برسد همه دستگاههای اجرایی استان با تمام ظرفیت و امکانات در کنار پروژه خواهند بود.
در ذیل تصاویری از این بازدید را مشاهده می کنید:


 

بلاک گالری تصاویر

آمار بازدید

56.22K
6.55K
187
3764
9.71K