تسهیل در توسعه منطقه ویژه اقتصادی شیراز

استاندارفارس گفت: سرمایه گذاران متقاضی حضور در منطقه ویژه اقتصادی شیراز بخش های مختلف شهرک هستند و باید تسهیلات لازم برای حضور آنان در این منطقه بیش از گذشته فراهم شود.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه اقتصادی شیراز، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی شیراز اظهارداشت: کارهای خوبی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز شده و کارهای بهتری هم باید بشود؛ اما جامعه و فعالان اقتصادی اطلاعات دقیقی در این خصوص ندارند و باید با اطلاع رسانی مناسب این کاستی را جبران کنید.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس تاکید کرد: همه ظرفیت های استان برای تسهیل در توسعه منطقه ویژه اقتصادی شیراز باید پای کار بیاید و همه مدیران و دستگاه ها باید برای رونق هرچه بیشتر این منطقه به وظایف خود عمل کنند.
وی از اختصاص 150 لیتر آب را از خط دوم آب شیراز به منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی بزرگ شیراز خبر داد و افزود: برای تامین آب شرب و غیر شرب منطقه ویژه اقتصادی شیراز همه اقدامات لازم از جمله خرید چاه باید پیگیری و اجرایی شود.
استاندارفارس با بیان این که باید از قوانین حمایتی دولت برای تقویت پیمانکاران منطقه ویژه اقتصادی شیراز استفاده شود، گفت:
برای ایجاد زیرساخت هایی مانند نیروگاه برق می توان از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده کرد.
دکتر رحیمی ادامه داد: تاسیس شرکت حمل و نقل ریلی سرمایه گذاری مناسبی است که باید توسط منطقه ویژه اقتصادی شیراز پیگیری شود.

بلاک گالری تصاویر

آمار بازدید

56.23K
6.55K
264
3841
9.72K