بهره برداری از دو واحد تولیدی در منطقه ویژه



مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی شیراز  خبر داد
بهره برداری از دو واحد تولیدی در منطقه با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهور


دو واحد تولیدی آماده افتتاح پنجشنبه ۲۰ شهریور۹۹ ساعت ۱۱ صبح با حضور  ویدئو کنفرانس‌ رئیس جمهور  در منطقه ویژه اقتصادی شیراز به بهره برداری می رسد.

مهدی عباسی ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی شیراز  در گفتگو با سرویس اقتصادی تماشا با اعلام این خبر عنوان کرد : یکی از این شرکت ها واحد تولید کننده انواع لوازم آرایشی و بهداشتی است ؛ این واحد در زمینی به مساحت  ۳۱  هزار متر مربع و با سرمایه گذاری داخلی ۱۰۰۰ میلیارد ریال و سرمایه گذاری خارجی یک میلیون  دلار  به بهره برداری می رسد . به گفته وی سرمایه داخلی و  خارجی هزینه شده در این طرح آورده سرمایه گذار بوده  و بدون دریافت تسهیلات تامین شده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی شیراز ظرفیت تولید این واحد را  سالیانه معادل  ۱۱۳۳۵۰ تن  اعلام کرد و توضیح دا‌د : محصولات این شرکت شامل انواع محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی می باشد.
عباسی خاطر نشان کرد : بهره برداری از این واحد ایجاد ۳۰۰ فرصت شغلی به صورت مستقیم و ۱۰۰۰ فرصت شغلی به شکل غیر مستقیم را باعث خواهد شد .
وی همچنین به بهره برداری از واحد تولید کننده انواع پوششهای ضدحریق و عایق سرد اشاره کرد و گفت : این واحد در زمینی به مساحت ۸ هزار متر مربع و با حجم سرمایه گذاری داخلی  ۲۰۰  میلیارد ریال  و سرمایه گذاری ارزی۵میلیون دلار به بهره برداری می رسد .مدیر روابط عمومی و امور  بین الملل منطقه ویژه اقتصادی شیراز ظرفیت تولید سالانه این واحد را نیز ۱۱ هزار نت پوشش ضد حریق و ۴۵ هزار تن عایق سرد اعلام کرد.
به گفته عباسی با این واحد ۴۰ فرصت شغلی به شکل مستقیم و ۳۰ فرصت شغلی به شکل غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.

وی البته از افتتاح  یک سردخانه ۱۷ هزار  تنی با ظرفیت  ۲۵۰۰۰ تن و سرمایه گذاری ۶۰۰ میلیارد ریال  در زمینی به مساحت  ۱۶ هزار  متر مربع  در پاییز امسال نیز خبر داد و گفت  : این واحد آماده افتتاح بوده و در ابتدای نیمه دوم امسال با حضور ویدیو کنفرانسی رییس جمهور به بهره برداری خواهد رسید.

بلاک گالری تصاویر

آمار بازدید

56.22K
6.55K
153
3730
9.7K