مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) با شرکت بازرگانی چینی لایتینگ کو جهت تولید لامپهای ال ای دی ضد انفجار در منطقه ویژه
سرمایه گذاران چینی با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) در منطقه ویژه اقتصادی شیراز کارخانه تولید انواع لامپ را احداث می کنند
به گزارش سرویس اقتصادی« خبر جنوب » در آخرین روز های هفته گذشته سرمایه گذاران چینی به همراه مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همچنین مدیران منطقه ویژه اقتصادی شیراز دور یک میز نشستند و راه های اجرای این پروژه بزرگ را بررسی کردند.
نادر طیبی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز در این خصوص به سرویس اقتصادی « خبر جنوب »گفت: در این کارخانه که قرار است 22 بهمن ماه به بهره برداری برسد پیش بینی شده در سال اول 30 هزار لامپ تولید شود و در سال های بعد به تدریج تولید خود را 150 هزار عدد انواع لامپ ال ای دی توان بالا مخصوص جاده ها و معابر عمومی و پارک ها و همچنین لامپ ضد انفجار برساند.
وی اظهار داشت: میزان سرمایه گذاری اولیه دو شرکت ایرانی و چینی مشترکا، ۴۰ میلیارد تومان است و زمان تقریبی افتتاح و بهره برداری از این واحد در بهمن ماه پیش بینی شده است. مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز خاطر نشان کرد: 40 در صد سرمایه گذاری این پروژه از سوی سرمایه گذار ایرانی و 60 درصد از سوی سرمایه گداران چینی تامین می شود.
طیبی تاکید کرد: میزان اشتغال پیش بینی شده در این کارخانه در فاز اول 30 نفر است و امیدواریم با افزایش تدریجی ظرفیت تولیدی این کارخانه سالانه 50 درصد به اشتغال آن اضافه گردد.

بلاک گالری تصاویر

آمار بازدید

56.22K
6.55K
186
3763
9.71K